osteoporoza.leczenie@wp.pl fb icon 325x325.150px
Slide background

badanie gęstości kości Łódź

Slide background

densytometria Łódź

Slide background

leczenie osteoporozy Łódź

Slide background

ortopedia Łódź

Slide background

terapia osoczem bogatym w czynnik wzrostu

Sprzęt ortopedyczny

W Klinice Zdrowej Kości można nabyć sprzęt ortopedyczny.

 

Oferujemy również doradztwo przy doborze odpowiedniego sprzętu ortopedycznego.

 

Wszystkie nasze wyroby dopasowane są do kształtów anatomicznych. Ze względu na swoje właściwości mogą być stosowane w sporcie, rekreacji oraz rehabilitacji dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Właściwie dobrane zapobiegają kontuzjom, urazom i stanom przeciążeniowym stawów.

 

Testy przeprowadzane przez sportowców dowodzą, że produkty są starannie i trwale wykonane, a ich właściwości nie zmieniają się na skutek długotrwałego użytkowania nawet w trudnych warunkach.

 

Na każdym etapie procesu produkcji przeprowadzane są stałe kontrole, które zapewniają najwyższą jakość wykonania i wykończenia naszych produktów, zgodnie z europejskimi standardami jakościowymi. Organizacja systemu pracy oraz zastosowanie najnowocześniejszego parku maszynowego pozwalają zachować konkurencyjne ceny przy jednoczesnym osiągnięciu najwyższej jakości wyrobów.

 

Wszystkie produkty posiadają Deklarację Zgodności CE z normami Unii Europejskiej i wymogami określonymi w Dyrektywie Unijnej nr 93/42/EEC. Są zarejestrowanymi w Polsce wyrobami medycznymi.

 

Producentem sprzętu ortopedycznego jest polska firma.

Najwyższa jakość i konkurencyjne ceny!

 

sprzet-ortopedyczny-stabilizator-klinika-zdrowej-kosci lodz-sprzet-ortopedyczny stabilizator-kolana-klinika-zdrowej-kosci

stabilizator-sprzęt-medyczny-ortopeda-lodz temblak-lodz-sieradz-sprzet-ortopedyczny stabilizator-lokcia-klinika-zdrowej-kosci

 


Tematy: sprzęt ortopedyczny, przychodnia ortopedyczna łódź, porada ortopedyczna, lekarz ortopeda, ortopedia łódź

Chcesz dowiedzieć się więcej

o naszych usługach?

 

SPRAWDŹ